Aqua aerobic Hana Dolenská


Obchůdek s AQUA POMŮCKAMI

Vítáme Vás v internetovém obchodu specializovaném na pomůcky pro aqua aerobic. Těšíme se, že nové pomůcky vyzkoušíte co možná nejdříve na našich hodinách.

NÁKUPNÍ ŘÁD
OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ


AQUA RUKAVICE

Aqua-rukavice slouží ke zvýšení odporu vody a tím výrazně zvyšují účinky cvičení. Jsou vyrobeny z neoprenového materiálu, který výborně drží tvar. Rukavice jsou vybaveny v zápěstí elastickým lemem, který umožňuje snadný přístup a chrání před poškozením. Univerzální velikost.


Cena:
1 pár 590,- (+19%DPH).

OBJEDNATAQUA ČINKY

Aqua činky slouží ke zvýšení odporu vody. Jsou navrženy speciálně pro efektivní a cílené posilování horní části těla. Jsou vyrobeny z nenasákavého porotenu. Ideální pomůcka, která rozšiřuje možnosti cvičení o cviky překovávající vztlak a odpor vody. (Velikost 140x60)


Cena:
1 pár velikost 140x60 590,- (+19%DPH).

OBJEDNATNADNÁŠECÍ AQUA-PÁS

Aqua-pás slouží ke cvičení v hluboké vodě. Jeho tvar a design umožňují ve vodě udržení stability těla. Ideální pro aqua fitness a běh ve vodě. Materiál, ze kterého je vyroben, je velmi flexibilní a přizpůsobí se tělu. Délka obvodu pasu je nastavitelná. Univerzální velikost.


Cena:
1 ks 550,- (+19%DPH).

OBJEDNATVODNÍ NUDLE

Vodní nudle jsou vyrobeny z kvalitního pěnového materiálu. Používají se jako pomůcky ke zvýšení odporu vody. Slouží k cílenému posilování horní i dolní části těla a tím k efektivnímu formování těla. Jsou výbornou pomůckou zejména ke zpevnění břišních svalů a ke strečinku.


Cena:
1 ks 140,- (+19%DPH) - minimální odběr 10 ks.

OBJEDNATVšechny ceny jsou platné od 1.1.2008.

design by jfk All rights reserved 2011